This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Zapytania ofertowe

OGŁOSZENIE WYNIKÓW POSTĘPOWANIA

4 lutego 2019

 
Zgodnie z zasadą konkurencyjności w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nr 1/PRO/8.4/SJR (świadczenie usług Indywidualnego Wsparcia Psychologicznego dla dzieci i dorosłych z rodzin zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym dla projektu „Siłą jest rodzina” RPPK.08.04.00-18-013/18.
 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/RPO/8.4/SJR

8 stycznia 2019

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi Indywidualnego Wsparcia Psychologicznego dla dzieci i dorosłych z rodzin zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym w zakresie wskazanym w opisie zamówienia dla 200 Uczestników Projektu „Siłą jest rodzina”.

 

Zapytanie ofertowe

Formularz ofertowy

Warunki udziału w postępowaniu

Oświadczenie o braku powiązań

Wstępne postanowienia umowy

Wykaz osób

Wykaz doświadczenia psychologa_ów

Przetwarzanie danych osobowych

ROZEZNANIE RYNKU NR 1/RPO/SJR/2018

3 grudnia 2018

Przedmiotem zamówienia jest indywidualna diagnoza potrzeb Uczestników Projektu przeprowadzana przez psychologa i/lub pedagoga, której celem będzie dobranie indywidualnych form wsparcia dostosowanych do potrzeb poszczególnych Uczestników Projektu, identyfikacja ich głównych problemów, potrzeb oraz przedstawienie propozycji ich rozwiązania.

ROZEZNANIE RYNKU NR 2/RPO/SJR/2018

3 grudnia 2018

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie indywidualnego wsparcia motywująco/wspierającego w postaci Mentora/Tutora w ramach Biura Asystentury Rodzinnej, którego celem będzie pomoc Uczestnikom Projektu w trudnych dla nich sytuacjach życiowych bądź zawodowych.

ROZEZNANIE RYNKU NR 3/RPO/SJR/2018

3 grudnia 2018

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu specjalistycznego wsparcia w postaci krótkoterminowej, bez lękowej terapii dotyczącej samopomocy, radzenia sobie z negatywnymi emocjami i przekonaniami w ramach Racjonalnej Terapii Zachowania, której celem będzie pomoc Uczestnikom Projektu w trudnych dla nich sytuacjach rodzinnych i życiowych.

ROZEZNANIE RYNKU NR 4/RPO/SJR/2018

3 grudnia 2018

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenia Treningu dotyczącego gospodarowania pieniędzmi i planowania wydatków. Celem treningu jest nauka podstawowych pojęć ekonomicznych i zrozumienie jak ważna z perspektywy Rodziny jest dobra umiejętność planowania wydatków.

ROZEZNANIE RYNKU NR 5/RPO/SJR/2018

3 grudnia 2018

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i prowadzenie grupowego wsparcia w postaci Treningu Umiejętności Społecznych mającego na celu rozwój umiejętności społecznych, funkcjonowanie w otoczeniu społecznym, rozwój umiejętności wprowadzania zmian w życiu, proces reintegracji społecznej i zawodowej osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym.

 

ROZEZNANIE RYNKU NR 6/RPO/SJR/2018

3 grudnia 2018

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie grupowego wsparcia w postaci Treningu EMPOWERMENT którego celem będzie wyposażenie Rodzin we wspólne cele dotyczące samowolności i swobodności w wykonywaniu odpowiedzialnych zadań oraz radzenia w sobie różnych trudnych sytuacjach życiowych.

 

ROZEZNANIE RYNKU NR 5a/RPO/SJR/2019

15.04.2019
Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i prowadzenie grupowego wsparcia w postaci Treningu Umiejętności Społecznych dla osób dorosłych i dzieci i młodzieży przez 2 Trenerów posiadających odpowiednie doświadczenie w jednej z grup docelowych (osoby dorosłe, dzieci/młodzież). Celem treningów jest rozwój umiejętności społecznych, funkcjonowanie w otoczeniu społecznym, rozwój umiejętności wprowadzania zmian w życiu, proces reintegracji społecznej i zawodowej osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym.
 

ROZEZNANIE RYNKU NR 6a/RPO/SJR/2019

09.09.2019

Pobierz Plik